Wyniki zawodów

Wyniki - SPŁAWIKOWE ZAWODY DLA MŁODZIEŻY ZRZESZONEJ I NIEZRZESZONEJ W PZW W KATEGORII JUNIOR I KADET NKK

Wyniki zawodów | 2021-08-15 | Publikujący: Koło PZW Wola Uhruska

2021-08-08
Pompka II - Bytyń

Kolejny raz na łowisku Pompka II w Bytyniu odbyły się zorganizowane z inicjatywy Nadbużańskiego Klubu Karpiowego oraz koła PZW w Woli Uhruskiej Towarzyskie Spławikowe Zawody dla młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej w PZW w kategorii junior oraz kadet. Do rywalizacji stawiło się 27 młodych uczestników. Łowiono w jednej 2 - godzinnej turze. Dopisała wspaniała pogoda oraz humory zawodników. Zawody sędziowali : Waldemar Tomczak , Dariusz Łagowski , Witold Kwacz oraz Andrzej Polak.

Klasyfikacja po zawodach:

Kategoria junior:

1. Przemysław POLAK - 565 pkt.
2. Tomasz WÓJTOWICKI - 380 pkt.
3. Maciej MŁYNARCZYK - 210 pkt.

Kategoria kadet:

1. Oliwia WOJEWODA - 265 pkt.
2. Bartłomiej MŁYNARCZYK - 250 pkt.
3. Michalina ZALEWSKA - 190 pkt.

Zarząd koła PZW w Woli Uhruskiej składa serdeczne podziękowania dla Nadbużańskiego Klubu Karpiowego za zorganizowanie w/w zawodów. Ponadto dziękujemy poniżej wymienionym sponsorom za znaczące wsparcie finansowe i rzeczowe, które to pozwoliło na zorganizowanie spotkania : Prezes firmy "Stachema" Polska ' Tomasz Nowacki , Michał Kapała , Artur Domino , Mateusz Styka , Damian Chomontowski , Piotr Jamroziński , Sebastian Młynarczyk, Sylwester Duda oraz Ireneusz Kruczyński. Dodatkowo wyrażamy głęboką wdzięczność dla firmy Effecta Group z Jabłonowa Pomorskiego za dostarczenie zanęt wędkarskich na wymienione wyżej zawody. Po zakończonych zmaganiach na naszych podopiecznych czekały również dodatkowe atrakcje tj: pokaz sprzętu i wyposażenia służącego do połowu karpi , jazda z opiekunem quadem po okolicznych łąkach , pieczone kiełbaski przygotowane na grillu w stanicy wędkarskiej w Bytyniu oraz inne atrakcje. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy, nagrody , upominki oraz słodycze. Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za udział w zawodach oraz ich rodzicom i opiekunom za przybycie. Zapraszamy serdecznie za rok ma kolejną edycję zawodów.