Wyniki - TOWARZYSKIE GRUNTOWE ZAWODY O PUCHAR KOMENDANTA PSG w Zbereżu 2023

Wyniki - TOWARZYSKIE GRUNTOWE ZAWODY O PUCHAR KOMENDANTA PSG w Zbereżu 2023 2023-05-28 Rzeka Bug - Zbereże

Powiadom znajomego:

W dniu 28.05.2023 r. Zarząd Koła PZW w Woli Uhruskiej zorganizował Gruntowe Zawody o Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Zbereżu. Zawody rozegrano na rzece Bug w Zbereżu. Łowiono w jednej pięciogodzinnej turze. Ryby brały słabo i kapryśnie. W zawodach wzięło udział siedemnastu wędkarzy. Sędziowali: Andrzej Polak oraz Andrzej Cholewa. Największą rybę zawodów - krąpia 685 gram złowił Zbigniew Świszcz. Klasyfikacja po zawodach przedstawia się następująco:

1. Zbigniew ŚWISZCZ - 2640 pkt.
  2. Norbert CHOLAWO- 1970 pkt.
  3. Rafał WOJEWODA - 1330 pkt.
  4. Grzegorz KOWALCZYK - 1145 pkt.
  5. Krzysztof DYBEK - 1080 pkt.
  6. Grzegorz ZALEWSKI - 1060 pkt.

Zarząd koła składa podziękowania dla Komendanta Placówki Straży Granicznej w Zbereżu za patronat i sponsorowanie zawodów. Dziękujemy też wszystkim uczestnikom za stworzenie dobrej i koleżeńskiej atmosfery podczas rozgrywanych zawodów.
Zapraszamy za rok!!!

Podobne wiadomości